100 dienas skolā

Lāču pamatskolas visjaunākie, visjautrākie un visaktīvākie pirmklasnieki nosvinēja savus pirmos svētkus – 100 dienas skolā.

Svētkos skolēni parādīja, ko viņi jau iemācījās skolā. Pirmklasniekiem vajadzēja izpildīt 4 uzdevumus, lai pieradīt, ka viņi ir “Super pirmklasnieki”. Savas matemātiskās spējas viņi paradīja, prot ātri atrisinot visus piemērus. Savu talantu valodu apguvē pirmklasnieki demonstrēja sastādot vārdus no burtiem un izlasot tos latviešu un krievu valodā. Ka āri skatītāji tika iepriecināti ar jauno mākslinieku dziesmām un dejām. Galvenais mūsu pirmklasniekiem ir sadarbība. Visi kopā skolēni dejoja, radot viens otram kustības. Un dziedāja dziesmu par īstu draugu.

Skolēni skolā jau atrada sev daudz jaunu draugu. Ar draugu palīdzību viņi tiek galā ar jebkuriem uzdevumiem.

Izpildot visus uzdevumus veiksmīgi, draudzīgi un aizrautīgi, skolēni pierādīja, ka viņi ir “Super pirmklasnieki” un nopelnīja medaļas. Svētki notika bez vecākiem un viesiem, tomēr skolēni saņēma brīnišķīgu dāvanu no vecākiem: grāmatu.

Pirmklasnieki vēlas pateikt paldies visiem skolotājiem par to, ka viņi jau prot skaitīt, lasīt, rakstīt, dziedāt, dejot un ka skolā viņi jūtas kā mājās.

Mēs novēlām pirmklasniekiem arī turpmāk veiksmi visos darbos!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *