3. Ģimeņu sporta svētki Naujenes pamatskolā

Naujenes pamatskolā jau par tradicionālu pasākumu izvērsušies ģimeņu sporta svētki „Mamma, tētis, es – sportiska ģimene”, kuros veiklībā un izveicībā bērni sacenšas kopā ar vecākiem. 21. februārī skolā notika 3. Ģimeņu sporta svētki. To uzdevums bija noskaidrot sportiskāko ģimeni Naujenes pamatskolā, kā arī veicināt sadarbību ar klašu skolēniem, viņu vecākiem, skolotājiem, sekmēt aktīvu un veselīgu dzīvesveidu.

Sporta svētkos piedalījās astoņas vecāku komandas (Jureviči, Šteinbergi, Lociki, Davidāni, Junkuļi, Vabeles, Grustāni, Lipiņi), kuru bērni mācās 5. – 9. klasē.

Pulksten desmitos tika dots starts sportiskajām aktivitātēm un skolas sporta zāle, visi gaiteņi un skolas stadions piepildījās lieliem un maziem portistiem. Komandas spēkiem mērojās vienpadsmit atraktīvos sacensību veidos: ķegļu notriekšana no statīva, sitieni pa futbola vārtiem, biatlons, ragaviņu vilkšana, šaušana ar pneimatisko šauteni, tāllēkšana no vietas, šautriņu mešana, ķermeņa augšdaļas celšana, šaušana ar „Kaķeni”, basketbola soda metini un jautrā stafete. Visus uzmundrināja un atbalstīja aktīvie līdzjutēji. Sacensības izvērtās ļoti ģimeniskas un draudzīgas, jo cauri vijās kopības un harmonijas sajūta.

Ģimenes vairāku stundu garumā, piedaloties aktivitātēs, krāja punktus, lai spētu pierādīt, ka tieši viņu ģimene ir visaktīvākā un saliedētākā. Noslēdzoties pasākumam, visas ģimenes pulcējās skolas aktu zālē, kur ikvienam tika izteikta pateicība par piedalīšanos.

Spraigā un sīvā cīņā par Naujenes pamatskolas sportiskāko ģimeni kļuva Lociku ģimene, II vietu ieguva Junkuļu ģimene, bet III vietu Vabeļu ģimene. Katra komanda tika apbalvota ar kausu un diplomu. Ar diplomiem tika apbalvoti uzvarētāji katrā sportiskajā aktivitātē.

Paldies visām ģimenēm par sadarbību ar skolu un klašu audzinātājiem. Paldies sporta skolotājam J. Rutkovskim par ģimeņu sporta svētku organizēšanu.

Jāpiekrīt skolas direktora Pāvela Brovkina teiktajam, ka pasākums galvenokārt domāts, lai ģimenes būtu kopā un kopīgi darbotos. Bija ļoti liels gandarījums vērot kopības sajūtu un prieka dzirksti gan vecāku, gan bērnu acīs. Kopā būšanu varētu pielīdzināt kā drošam noguldījumam bankā, kas nekad nebankrotēs, jo tās ir brīnišķīgas atmiņas visam mūžam.

Foto galerija

KOPVERTEJUMS.pdf

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *