5. klases audzēknes Daugavpils piedzīvojumu parkā “Tarzāns”

31. maija rīts, kad skolēni ar lielu prieku dodas uz skolu pirms vasaras brīvlaika, lai vēl vienu dienu pabūtu kopā un atcerētos to, kas ir bijis šajā mācību gadā.

Noklausījušies instruktāžas par drošību, devāmies uz svinīgo pasākumu Naujenes kultūras centrā. Pēc svinīgā pasākuma mēs vēl pakavējāmies skolā, saņēmām liecības, panašķējāmies un uzdejojām kopā ar 6. klases skolēniem. Un tad pienāca brīdis, kad mēs varējām doties tālāk, ārpusskolas pasākumā uz Daugavpils piedzīvojumu parku “Tarzāns” kopā ar mūsu klases audzinātāju Zitu Barševsku un mammu Jeļenu Ovčiņņikovu.

Laiks bija skaists un pateicīgs šādām aktivitātēm. Aktīvo atpūtu uzsākām no vieglākās trases un pakāpeniski pārgājām uz sarežģītāku. Mums ļoti patika pārvarēt šķēršļus, bija mazliet bail, bet mēs viens otru atbalstījām un mums viss izdevās. Sevišķi aizraujošs bija troses nobrauciens, kas ir 100m garš, kā arī lēciens tīklā, kur mēs pārbaudījām roku spēku.

Pēc tik aktīvi, labi pavadīta laika, mēs visiem ieteiktu pavadīt laiku sportojot brīvā dabā. Arī mēs paši vēlamies vēlreiz doties šāda veida pasākumā, jo tas ir aizraujoši un veselīgi!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *