9. klases izlaidums Lāču pamatskolā

Vai var organizēt sirsnīgu un dvēselisku izlaidumu stingro ierobežojumu apstākļos? Izradās, ka Lāču pamatskolas kolektīvam nav nekā neiespējamā.

11. jūnijā no paša rīta, ievērojot visas epidemioloģiskās prasības, skolas pagalmā čakli strādāja skolotājas, skolas darbinieki un 8. klases skolēni: kārtoja un noformēja teritoriju, pušķoja, lai dāvātu absolventiem un viņu vecākiem prieku un sirsnīgumu.

Daiļās jaunkundzes un braši jaunkungi ieradās uz izlaiduma balli kopā ar saviem vecākiem. Daudz viesu šoreiz nebija, tomēr visiem klātesošiem bija labs garastāvoklis, un pat laikapstākļi mūs iepriecināja.

Ar uzrunu un apsveikuma vārdiem uzstājās skolas direktors Andris Meškovskis, pirmās skolotājas Ināra Parfjonova un Gaļina Naumuškina, mīļākā klases audzinātāja Nataļja Laitāne, vecāku pārstāve un skolas darbiniece Inga Grustāne, kā arī draugi – 8. klases pārstāvji – Ilona un Andrejs.

Svētku kulminācija bija absolventu uzstāšanās. Jaunieši, kuri palika bez Pēdējā zvana svētkiem, ļoti nopietni sagatavojās uzstāšanai izlaidumā: pateica skaistus vārdus, sagatavoja atmiņu video par savu skolas dzīvi un pateicības video pedagogiem, mūsu mīļāka dziedātāja Anna Vansoviča nodziedāja tā, kā aizkustinājumā raudāja gandrīz visi klātesošie. Pasākuma oficiālās daļas noslēgumā skanēja skolas himna Annas un viņas māsīcas izpildījumā.

Mēs atvadāmies no 2021. gada Lāču pamatskolas absolventiem! Jūs esat ceļā uz pieaugušo dzīvi, mūsu dārgie, mīļie absolventi! Lai šis ceļš Jums ir veiksmīgs un pilns ar piedzīvojumiem!

Esiet laipni gaidīti mūsu skolas absolventu tikšanās vakaros!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *