Absolventu tikšanās vakars Lāču pamatskolā

12. februāra vakarā skolā noritēja 9.absolventu tikšanās vakars. Absolventi ieradās, lai satiktu savus klasesbiedrus, skolotājus, lai vēlreiz atcerētos skolas gadus. Pasākuma svinīgajā daļā klātesošos priecēja skolēnu dziesmas un dejas. Absolventi teica pateicības vārdus un apsveica skolotājus, skolas kolektīvu. Svinīgās daļas noslēgumā visi kopā absolventi, skolotāji un skolēni dziedājām absolventu himnu. Pēc svinīgās daļas izstaigāja skolu, jo daudz kas ir mainījies pēc skolas renovācijas, skola ir skaistāka, gaišāka un siltāka. Tos, kas pēc skolas renovācijas bija pirmo reizi, pārsteidza jaunā skolas sporta zāle. Pasākums turpinājās klasēs, kopā ar klašu audzinātājām bijušie audzēkņi atcerējās skolā pavadīto laiku. Pasākums noritēja draudzīgā, jautrā gaisotnē, absolventi pateicās skolas kolektīvam par iespēju, ka atkal varēja pabūt kopā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *