Absolventu tikšanās vakars Salienas vidusskolā

Skola – tas nav tikai nams.
Skola – gaišais debesu jumts.
Vakar – jums,
Šodien – mums,
Un pēc gadiem –
Visiem, visiem!

3. februāris. Absolventu tikšanās vakars Salienas vidusskolā. Krāšņi ziedu pušķi skolotājiem, siltas dāvanas skolai, mīļi smaidi un asaras acīs… Tradicionāli Salienas vidusskola atvēra durvis saviem absolventiem – tiem, kuri atceras katru skolas stūrīti, tiem, kuri vairākus dzīves gadus moži čāpoja pa skolas kāpnēm… Skolas direktore Antoņina Redkova sveica viesus ar skaistiem vārdiem un pastāstīja par skolas dzīvi šodien. Ar sajūsmu pieaugušie, ar bagātu dzīves pieredzi cilvēki, atcerējās skolas gadus, savus skolotājus un klasesbiedrus.

Zālē goda vietā sēdēja skolotāji.

Skola ir gan viņu māja, gan darba vieta…

Šeit mājo skolotāju sirdis un prasmīgās rokas …

Skolas audzēkņi sagatavoja viesiem svētku programmu. Šogad programma noritēja lomu spēles veidā “Viena diena pie TV ekrāna”. Visiem absolventiem, un īpaši absolventiem -jubilāriem, bija iespēja kļūt par kādas pazīstamas televīzijas pārraides dalībniekiem. Bija paredzētas arī reklāmas pauzes – interešu izglītības pulciņu dalībnieku priekšnesumi. Programmas noslēgumā visi kopā nodziedājām draudzības dziesmu. Vakaru turpinot, absolventi kavējās atmiņās ar saviem klasesbiedriem un skolotājiem skolas kabinetos vai griezās dejas valsī skolas zālē…

Pateicamies visiem skolas absolventiem, kas atceras skolu un katru gadu apciemo savas bērnības salu! Paldies skolotājiem par prasmi bezgalīgi mīlēt savu profesiju un skolēnus! Liels paldies skolniekiem, kuri sagatavoja jauku svētku programmu un sagādāja visiem patīkamus, prieka un atmiņu pilnus brīžus!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *