Aizvadīti 5. Daugavpils novada skolotāju sporta un atpūtas svētki (papildināts ar video)

21.martā Sventes vidusskolā notika 5.Daugavpils novada skolotāju sporta un atpūtas svētki, kuros pedagogiem bija iespēja sacensties dažādās interesantās disciplīnās un sporta veidos, aizstāvot skolas godu.

Novada skolotāju komandas sacentās 10 disciplīnās: basketbola metienos, atrakcijā „Klibojošā komanda”, metienos pa bumbu, spēlē „Noķer bumbu”, frisbija metienos, direktoru trīscīņā, metienos mērķī un pārbaudījumā „Astoņkājis”.

Šogad novada sportiskāko skolotāju titulu izcīnīja Kalupes pamatskolas komanda, kuras sastāvā startēja Ināra Ondzule, Vitālijs Aleksejevs, Sanita Cirse, Renāte Velika, Karīna Bagijeva un Tatjana Romanceviča. Godpilnajā 2.vietā ierindojās Lāču pamatskolas komanda direktora Andra Meškovska vadībā. Komandas sastāvā startēja Aelita Novicka, Larisa Sisojeva, Edgars Vilcāns, Ināra Parfjonova un Valentīna Zaiceva. Uzvarētāju trijnieku noslēdza novada Izglītības pārvaldes komanda, kurā startēja Irēna Bulaša, Janita Zarakovska, Natālija Pēterāne, Diāna Šeškova, Dina Bojaruņeca, Santa Matisāne, Jānis Skrinda un Kaspars Ozols.

Balvas tika pasniegtas ne tikai komandu kopvērtējumā, bet arī atsevišķās disciplīnās – direktoru trīscīņā uzvaras laurus plūca Lāču pamatskolas direktors Andris Meškovskis; Kalupes pamatskola uzvarēja paklājiņa salikšanā un metienos mērķī; Lāču pamatskola izcīnīja 1.vietu metienos pa bumbu un frisbijā; Vaboles vidusskola uzvarēja disciplīnās „Klibojošā komanda” un „Astoņkājis”; Naujenes pamatskolas komanda izcīnīja uzvaru basketbola metienos, savukārt, mājinieki – Sventes vidusskolas komanda uzvarēja spēlē „Noķer bumbu”.

Sporta svētku sacensību noslēgumā komandas mērojās spēkiem jautrajā stafetē, kur šogad nepārspēta palika Izglītības pārvalde komanda, 2.vietā atstājot Kalupes pamatskolas skolotājus, savukārt, 3.vietā – Lāču pamatskolas komandu.

1.vietas ieguvēji – Kalupes pamatskolas skolotāji pastāstīja, ka komandas galvenais moto ir piedalīties, censties no visas sirds un labi pavadīt laiku. Kalupieši uzsvēra, ka visvairāk patikusi disciplīna „Klibojošā komanda”, kurā dalībnieki īsi pirms finiša piedzīvoja kritienu. „Kopīgi nokrītot mēs parādījām, ka esam ļoti vienota un saliedēta komanda, turklāt, neskatoties uz neveiksmi, mēs šķērsojām finiša līniju,” uzsvēra I.Ondzule.

Lāču pamatskolas komandas dalībnieki, vērtējot savu startu sacensībās, uzsvēra, ka ir priecīgi par šiem svētkiem un iespēju atpūsties. Komandas līderis A.Meškovskis pastāstīja: „Ņemot vērā, ka izpalika īpaša gatavošanās spēlēm, mums veicās ļoti labi. Daudz ko izšķīra veiksmes faktors. Tā kā Lāču pamatskolā visi skolotāji ir atraktīvi, sportiski un draudzīgi, nebija nekādu sarežģīju ar komandas nokomplektēšanu.”

3.vietas ieguvēji – Izglītības pārvalde komanda, atzina, ka nebija cerējuši iekļūt godalgotajā vietā, un no visām disciplīnām izcēla tieši metienus pa bumbu, kurā bija nepieciešama precizitāte, veiklība, ātrums, izturība un spēks.

Skolotāju sporta un atpūtas svētki noslēdzās ar atpūtas vakaru. Novada dome izsaka pateicību Sventes vidusskolas kolektīvam par viesmīlību un svētku organizēšanu.

Foto galerija

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *