Ak, Naujenes pamatskolas skolotāji …

Ir mātes, tēva vārds mums visiem svēts,
Bet skolotāja vārds tiem līdzās staro,
Jo mūsu dvēselēs vislabākais ir sēts,
No sēklām pirmajām nu birzs un druva zaro.

Ar šiem vārdiem Pasaules Skolotāju dienā tika sveikti skolotāji. Skolotāju diena Naujenes pamatskolā ir pasākums ar savām tradīcijām. Tie ir svētki, kurus gaida gan skolotāji, gan skolēni.

4. oktobrī skolā notika tradicionālais Skolotāju dienas pasākums. No gada gadā skolēni prot sagādāt pārsteigumu skolotājiem viņu svētkos, un diena izdodas pilna humora un jautrības. Jaukais noskaņojums un smaids radās jau pie skolotāju istabas durvīm, ieraugot uzrakstu „Skolotāju atpūtas salons „TEACHERS SPA”. Ieejas maksa – 1 smaids”. Ieejot tajā, pārsteidza oriģināli noformētais skolotāju galds. Devītie skolotājus sveica ar pīrāgu, jo, kas gan būtu kafija bez kāda salda kumosiņa dzīves saldināšanai! Šajā dienā skolotāju apsveica un pārsteiguma dāvanu sarūpēja Naujenes pagasta pārvaldes vadītāja I.Miglāne.

Kamēr skolotāji atpūtās savā istabā, skolā šajā dienā darbu vadīja „jaunais skolotāju kolektīvs” – 9. klases skolēni, kuri iejūtas gan skolas administrācijas, gan pedagogu lomā, organizējot skolas dzīvi un vadot mācību stundas.

Dienas beigās skolotāji tika aicināti uz aktu zāli, kur viņus izklaidēja ne tikai ar dziesmām, bet arī ar īpaši sagatavotu šovu – Par ko patiesībā domā mūsu skolotāji. Ar burvju cepures palīdzību varēja redzēt skolotāju domu pasauli. Jāsaka gan, tas bija kaut kas! Skolotāji domā ne tikai par darbu, bet par ceļojumiem, dejām, mīlestību, jūru, makšķerēšanu, par nemākulīgajiem meistariem, par to, kā gribas novilkt kurpes un ļauties jestrai dejošanai… Ak, tie dzīvespriecīgie Naujenes pamatskolas skolotāji!
Pasākumā laikā aktu zālē valdīja patiess svētku noskaņojums.

Paldies 9. klases skolēniem un viņu klases audzinātājai N.Bārtulei par jauko svētku atmosfēru, siltiem vārdiem un neaizmirstamo pasākumu!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *