Angļu valodas pasākums „Thanksgiving day” 5. – 6. klases skolēniem

2014. gada 3. decembrī notika angļu valodas pasākums “Thanksgiving day” 5.-6. klases skolēniem. Skolēni piedalījās viktorīnā un paradīja savas zināšanas par “Pateicības dienu”. Pēc konkursa rezultātiem 1. vietu izcīnīja Naujenes pamatskolas skolēns Dāvis Daniels Kursišs, 2. vietu dalīja Tedis Duntavs -Saunders (Medumu pamatskola) un Maira Kukle (Kalupes pamatskola) un 3. vieta ir skolēniem Jelizavetai Pavlovai (Silenes pamatskola) un Rainitai Zavadskai (Kalupes pamatskola). Pēc viktorīnas skolēni radoši darbojās komandās veidojot no papīra Pateicības dienas simbolu – tītaru. Jautrs bija pasākuma noslēgums dziedot dziesmu un spēlējot spēles. Pasākumu organizēja Lāču pamatskolas angļu valodas skolotāja Valentīna Zaiceva.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *