Animatora profesijas pasaulē

Pateicoties ESF projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” finansējumam, Lāču pamatskolas 1.-2. klašu skolēniem tika piedāvāts iejusties bērnu pasākumu vadītāja un animatora lomās.

15. maijā mūsu mazie skolēni “ceļoja” ziepju burbuļu pasaulē un uzzināja, kādas profesijas atbild par šo skaistumu un burvestību. Pasākuma „Iepazīstam animatora profesiju” galvenais mērķis bija ne tikai iepazīstināt ar animatora profesiju, bet arī noskaidrot kādas zināšanas, prasmes un rakstura īpašības ir nepieciešamas, lai strādātu šajā jomā. Sarunas laikā visi kopā noskaidroja kādi ir profesijas plusi un mīnusi, kāda ir darba vide, izrunāja arī darba iespējas Latvijā un ārzemēs. Darbojoties meistardarbnīcā, skolēniem tika piedāvāts pielaikot šīs profesijas, izvērtēt savas spējas un intereses šajā jomā. Skolēni atzīmēja, ka animatoram jābūt ne tikai dzīvespriecīgam, bet arī fiziski izturīgam un stipram, ļoti labi jāzina valodas, aktiermāksla un pat ķīmija!

Liels paldies bērnu kluba „ChuCha-ChaCha” animatoriem Tatjanai Laitānei un Janai Kezikai par neticami skaistu burbuļu šovu un par bērnu smaidiem!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *