Apmācības jauniešiem Rēzeknes novadā “Radošums ir ledlauzis”

Jauniešu aktivitāte, kura viņus vieno

Oktobrī Rēzeknes novadā viesu namā ‘’Rāznas Ezerkrasti‘’ notika apmācības jauniešiem ‘’Radošums ir ledlauzis’’. Apmācībās piedalījās arī Špoģu vidusskolas 11. a klases izglītojamā Laura Lāčauniece un 10.a klases izglītojamā Annija Abarone. Nodarbībās mēs apguvām radošu domāšanu, sevis pilnveidošanu, komandas sadarbību, dažādu projektu izstrādi, komunikāciju, sevis prezentēšanu un radošā biznesa modeļa molbertu. Apmācības vadīja Iveta Balčūne un Sintija Lase, savukārt koordinatore bija Mudīte Kiseļova. Radošajās nodarbībās bija ļoti jautri un mēs apguvām daudz ko jaunu, noderīgu nākotnei, ieguvām jaunus draugus un labi pavadījām laiku. Manuprāt, šādas apmācības ir ļoti noderīgas sevis pilnveidošanai un jaunu projektu meklēšanai.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *