Ar futbola sacensībām noslēdzas 2014./2015. mācību gada Daugavpils novada skolēnu sporta spēles

2015.gada 12.maijā Kalupē futbolā sacentās 2003.gadā un jaunāku skolēnu komandas.  Sacensībās 6 skolas bija sadalītas 2 apakšgrupās. 1.apakšgrupas uzvarētāji Kalupes pamatskolas komanda pusfinālā ar 2:0 uzvarēja Naujenes pamatskolu, otrajā pusfinālā Silene ar tādu pat rezultātu 2:0 uzvarēja Biķerniekus. Spēlē par trešo vietu Naujene tikai pēcspēles soda sitienos ar 3:1 uzvarēja Biķerniekus, bet finālā Kalupe ar1:0 uzvarēja Sileni un izcīnīja kausu, vēl sacensībās piedalījās Zemgales vidusskolas un Lāču pamatskolas komandas.

Ar šīm sacensībām noslēdzās 2014./2015.mācību gada Daugavpils novada skolēnu sporta spēles.

Liels paldies visām skolām, kuru komandas piedalījās kādās no sporta spēļu sacensībām. Sevišķi gribu pateikties skolām un galvenajiem tiesnešiem, kuri nodrošināja raitu sacensību norisi – Sventes vidusskolai un Jānim un Allai Petrovskiem (volejbols, florbols, „Drošie un veiklie”, krosu stafetes, vieglatlētika), Silenes pamatskolai un Aleksandram Puzirevskim (krosu stafetes, tautas bumba, telpu futbols), Vaboles vidusskolai un Gunāram Kucinam (futbols), Kalupes pamatskolai un Vitālijam Aļeksejevam (futbols), Lāču pamatskolai un Andrim Meškovskim (basketbols, tautas bumba), Janai Hadakovai un Sergejam Petrakovam (vieglatlētika, pavasara kross).

Priecēja arī skolu atsaucība šajā mācību dalībai Latgales reģiona skolēnu spartakiādē, kurā Daugavpils novada godu aizstāvēja: Sventes vidusskola, skolotāja Alla Petrovska – volejbols vidusskolu zēniem, stafetes „Drošie un veiklie”, vieglatlētika „Vidusskolu kauss”, Kalupes pamatskola, skolotājs Vitālijs Aļeksejevs – tautas bumba zēniem un meitenēm, stafetes „Drošie un veiklie”, florbols pamatskolu zēniem, Špoģu vidusskola, skolotājs Sergejs Pavlovs – florbols vidusskolu zēniem, Salienas vidusskola, skolotāja Kristīna Glagoļeva – telpu futbols vidusskolu zēniem, Naujenes pamatskola, skolotājs Jānis Rutkovskis – vieglatlētika „Jauno vieglatlētu kauss”.

Gribu novēlēt visiem veiksmīgi pabeigt mācību gadu un nākošajā mācību gadā vēl aktīvāk iesaistīties novada un Latgales sporta sacensībās!

20150512_futbols.pdf

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *