Ar Kalupes pamatskolas uzvaru sākas 2018./2019. mācību gada skolēnu sporta spēles

Ir sākusies jaunā 2018./2019.mācību gada Daugavpils novada skolēnu sporta spēļu sezona.

Kā pirmie sporta spēles Višķu stadionā atklāja 2005. un 2006.gadā dzimušie skolēni, kuri sacentās futbolā. Uz sacensībām ieradās tieši tās pašas 6 komandas, kas pērn – Kalupes, Silenes, Biķernieku, Lāču, Laucesas pamatskolas un Zemgales vidusskola. Savās apakšgrupās uzvarēja Biķernieku un Laucesas skolas. Pusfinālos gan abām komandām pēcspēles sitienu sērijā nācās piekāpties apakšgrupās 2.vietu izcīnījušajām komandām Kalupes un Zemgales skolām, kuras tad savā starpā tikās finālā. Kalupes pamatskola jau daudzus gadus izcīna godalgotas vietas šajā vecuma grupā, bet Zemgales skolas iekļūšana finālā ir nedaudz pārsteigums, tomēr šī nokļūšana līdz finālam zemgaliešiem bija prasījusi pārāk daudz spēka, jo tajā skolotāja Vitālija Aļeksejeva trenētie kalupieši pārliecinoši uzvarēja ar 7:0. Spēlē par trešo vietu Biķernieki uzvarēja Laucesu.

Informācija par Daugavpils novada skolēnu sporta spēlēm (nolikums, provizoriskie pieteikumi, sacensību rezultāti) ir pieejama Izglītības pārvaldes mājas lapas sporta skolas sadaļā.

Rezultāti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *