Ar “Latvijas skolas somu” kosmosa pasaulē

Ilūkstes Raiņa vidusskolas 1.-4.klašu skolēniem projekta “Latvijas skolas soma” ietvaros bija iespēja noskatīties SIA “FRAMEST MUSIC” koncertlekciju “Kosmosa Burvis”.

Ceļojums ar Kosmosa Burvi sniedza iespēju klausīties mūziku, dziedāt un dejot līdzi, uzzināt interesantus faktus par Visumu. Lekcijas laikā varēja uzzināt par katru Saules sistēmas planētu, par melnajiem caurumiem, par iespēju izpētīt kosmosu. Skolēni bija ļoti uzmanīgi klausītāji, jo tēma “Saules sistēma” sākumskolas skolēniem ir viena no aizraujošākajām. Tādēļ skolēni bija iegrimuši mācību procesā kā nekad..

Pēc koncertlekcijas skolēni vēl ilgi dalījās iespaidos, sprieda, zīmēja, uzdeva jautājumus. Ričardam un Devidam bija interesanti kā var uzbūvēt gaisa pilsētu uz Veneras. Daniels palika pie domas, ka marsieši tomēr eksistē… Meitenēm patika dziedāt un dejot līdzi. Deniss priecājās par R.Paula dziesmu “Somu pirts”, jo to ir dzirdējis no saviem vecvecākiem.

Alise bija pārsteigta par vārdu “supernova” (zvaigznes nomiršana), jo to bija dzirdējusi citā kontekstā.
Ticu, ka lekcijas mērķis – vairāk interesēties par kosmosa brīnumiem, biežāk paskatīties zvaigznēs, ir sasniegts.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *