Ar martu tiks apmaksātas pusdienas piecgadīgajiem un sešgadīgajiem bērniem

No 2015.gada marta sāks apmaksāt pusdienas piecgadīgajiem un sešgadīgajiem bērniem, kuri apmeklē Daugavpils novada izglītības iestādes – šādu lēmumu pieņēma Daugavpils novada dome kārtējā sēdē 26. februārī.

Pusdienu apmaksai ir paredzēti 44,7 tūkstoši eiro. Kā informēja Daugavpils novada domes Finanšu pārvaldes vadītāja Irēna Timšāne, pusdienas tiek apmaksātas visiem bērniem, kuri apmeklē novada izglītības iestādes, pat ja viņi nav deklarēti novadā. Vienam audzēknim ir paredzēts apmaksāt 0,85 eiro.

Pašlaik valsts apmaksā pusdienas 1.-3. klašu skolēniem. Pašvaldība piešķīrusi brīvpusdienas 4.-6. klašu audzēkņiem, kas izmaksā 65 tūkstoši eiro.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *