Ar skaitām uzvarām atsākusies sacensību sezona brīvās cīņas cīkstoņiem

Ar sacensībām Jelgavā 26.-27. septembrī atsākusies sacensību sezona brīvās cīņas cīkstoņiem. Uz Jelgavas atklāto čempionātu brīvajā cīņā bija ieradušies 256 dalībnieki no 7 valstīm – Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Krievijas, Baltkrievijas, Lielbritānijas un Somijas. Tik kupls un spēcīgs dalībnieku sastāvs Latvijā notiekošajās sacensībās ir liels retums. Daugavpils novadu pārstāvēja 7 sporta skolas audzēkņi trenera Andreja Andrijanova vadībā un viņu starts jāatzīst par ļoti sekmīgu.

1997.-2000. gadā dzimušajiem zēniem, svara kategorijā līdz 59kg, 17 dalībnieku konkurencē 1. vietu izcīnīja Aleksandrs Potapovs, kurš ceļā līdz finālam uzvarēja Lietuvas, Baltkrievijas un Daugavpils pilsētas sportistus, un finālā bija pārliecinoši stiprāks par dalībnieku no Krāslavas, kļūstot par sacensību uzvarētāju. Šajā pat vecuma grupā, svara kategorijā līdz 66kg, piedalījās 26 dalībnieki, viņu vidū arī naujenietis Jevģenijs Ostapko. Arī viņš tika līdz finālam, pa ceļam uzvarot Krievijas, Lietuvas, Igaunijas un Daugavpils BJSS sportistus, diemžēl finālā ar rezultātu 1:3 tika zaudēts Lielbritānijas pārstāvim un izcīnīta 2. vieta, kas tik stiprā konkurencē ir ļoti liels panākums.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *