Ar “Skolas somu” uz teātri

Pateicoties programmai ” Latvijas Skolas soma” Lāču pamatskolā tika izstrādāts izzinošo nodarbību un mācību ekskursiju cikls. 2018./2019. mācību gadā mūsu skolas izglītojamie devās ekskursijā uz Latvijas Nacionālo Operu un Baletu, bet 2019./2020. mācību gada sākumā visi skolas izglītojamie apmeklēja LNOB un Daugavpils teātra izrādes. Šo aktivitāšu ietvaros skolēni varēja klātiene iegūt gan teorētiskās zināšanas par teātri un teātra mākslu, gan apmeklēt izrādes. Viens no pēdējiem pasākumiem bija 1. – 4. klašu skolēnu Daugavpils teātra izrādes “Čipolīno” apmeklējums.

Visi bērni bija sajūsmināti par izrādi. Aktieri, nepasakot neviena vārda, dejas valodā parādīja mazā Sīpoliņa un viņa draugu dzīvi, kura pilna ar piedzīvojumiem, veiksmēm un neveiksmēm.

“Es biju bēdīga, kopā ar Sīpoliņu un priecājos, kad viņam bija priecīgs prāts,” – teica 4. klases skolniece Alīna.

“Man arī visvairāk iepatikās Sīpoliņš, jo viņš, neskatoties uz šķēršļiem, izdzīvoja katru dzīves mirkli, ” – piebalsoja Milana.

“Mums patika izrāde, jo tā bija deju izrāde. Mēs paši nodarbojāmies ar dejām, un zinām cik spēka vajag, lai deja izdotos, ” – teica 4. klases skolēni Igors un Daniils.

“Man šī izrāde lika gan smieties, gan raudāt, jo uz skatuves bija daudz draiskulības, piedzīvojumu, ” – piebalsoja 4. klases skolniece Sofija.

Margarita saka, ka viņai patika senjors Tomāts un vectēvs Sīpoliņš, jo viņus atveidoja ļoti meistarīgi dejotāji.

“Man patika visi izrādes varoņi, jo katrs no viņiem ļoti meistarīgi atveidoja savu lomu un lika izdzīvot katru mirkļi viņiem līdzi,” atzinās Viktorija.

“Es gribētu atzīmēt dekorācijas, tās bija brīnišķīgas! ” – stāsta Anastasija.

Mūsu bērni sapņo apmeklēt vēl kādu Daugavpils teātra izrādi. Pateicāmies Daugavpils teātra radošajam kolektīvam par aizraujošu izrādi!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *