Atkaltikšanās Laucesas pamatskolā

Dar’ man, tēvis pastaliņas,
Pērc man staltu cepurīt;
Šuj man svārkus māmuliņa:
Skolā iet(i) man gribas.
(Auseklis)

Mūsu skolēniem vislielākais prieks ir par to, ka šoruden ir iespēja atsākt mācības klātienē. Pēc valsts himnas klātesošajiem apsveikuma vārdus veltīja mūsu skolas direktore Valentīna Vavžiņaka. Viņa novēlēja skolēniem būt zinātkāriem un sasniegt labus rezultātus mācībās. Novēlēja bērniem cienīt draudzību, mīlēt vecākus un dzimto zemi, kur viņi dzīvo. Pagasta pārvaldes vadītājs Andris Ķesters sveica Zinību svētkos un novēlēja skolēniem labas sekmes mācībās, izturību un neatlaidību. Laucesas Sv. Pētera un Pāvila draudzes prāvests Rolands Šakals svētīja skolēnus veiksmīgam mācību gadam. Pirmklasniekiem bija pirmā skolas diena un viņi ieskandināja mācību gada sākumu. Klasēs stundās skolēnus gaidīja interaktīvas spēles, konkursi un viktorīnas.

Lai jaunais mācību gads ikvienam ir aizraujošs un ražīgs, labām sekmēm bagāts!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *