Atklātā informātikas olimpiāde “Paskāla ritenis”

2019. gada 4. aprīlī Daugavpils Universitātē notika atklātā olimpiāde lietišķajā informātikā skolēniem „Paskāla ritenis”, kurā var piedalīties Latvijas vispārējās izglītības iestāžu un profesionālo vidējo izglītības iestāžu audzēkņi. Vaboles vidusskolu pārstāvēja Vaboles vidusskolas 11.klases skolēni Normunds Skrinda un Renārs Kucins. Skolēniem bija jāveic 4 uzdevumi – jāparāda savas zināšanas informātikas teorijas jautājumos, jāveic praktiski uzdevumi lietotnēs MS Word, PowerPoint, Access un Excel. Kopā skolēniem bija iespēja iegūt 200 punktus. Olimpiādes rezultātu tabula liecina, ka uzdevumi nebija vienkārši un ātri izpildāmi, jo šī gada olimpiādes uzvarētājs ieguva 128 punktus jeb 64% no visa punktu skaita. Renārs pareizi un veiksmīgi tika galā ar 26% no izpildāmajiem uzdevumiem un Normunds ieguva 74 punktus jeb 37% no punktu kopskaita. Paldies zēniem par piedalīšanos, gūstot jaunu pieredzi un iemaņas!

Kopumā pa visu laiku olimpiādē piedalījās vairāk nekā 600 dalībnieku no vairāk nekā 30 Latvijas pilsētām un novadiem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *