Atpūtas vakars Salienas vidusskolā

1. aprīlis. Neskatoties uz to, ka daba pajokoja un pēkšņi uzkrita diezgan bieza sniega kārta, Salienas vidusskolas zālē valdīja pavasaris. Plkst. 19:00 uz tradicionālo skolotāju un vecāku atpūtas vakaru sapulcējās tie, kam patīk labi pavadīt brīvo laiku.

Viena skolotāju grupiņa sagatavoja interesantu scenāriju – skanēja sirsnīgas dziesmas, jautra darbība atrisinājās uz skatuves, skolotājas iejutās mazo pirmsskolas grupiņas bērnu lomā… Vecāki labprāt iesaistījās jautrās izrādēs, konkursos un spēlēs.

Otra skolotāju grupiņa pagatavoja gardas uzkodas un uzklāja svētku galdu. Ar pirmsskolas skolotāja palīdzes O. Jermuševičas un skolotājas K. Glagoļevas radošo roku palīdzību uz skatuves uzziedēja ābeļzars un pavasara ziedi.

Gan vecāki, gan skolotāji labprāt iesaistījās darbnīcā “CaffeArt” vizuālās mākslas skolotājas M. Kažaronokas vadībā un radošajā darbnīcā, ko vadīja 11. klases skolniece Alla Abuhoviča. Zālē varēja apskatīt arī A. Abuhovičas darbu izstādi.

Aiz loga sniga, bet zālē valdīja radoša gaisotne, visi griezās jautru deju virpulī, dziedāja pavasara dziesmas un tēloja ludziņas. Daudz mīļu pateicības vārdu dzirdēja skolas kolektīvs no vecākiem un vecvecākiem.

Paldies visiem, kas bija kopā ar mums šai skaistajā pasākumā!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *