Attālinātā Masļeņica Lāču pamatskolā

Jau gads, kā visas skolas Latvijā strādā neierastā režīmā – attālināti notiek gan mācību stundas, gan audzināšanas stundas, pulciņi, fakultatīvi, vecāku sapulces… arī citi pasākumi.

Mūsu skolā strādā ļoti radoši skolotāji, mēs vienmēr cenšamies atrast jaunus paņēmienus, jaunas darba formas un tehnoloģijas, kā padarīt nodarbību vēl interesantāku, vēl aizraujošāku.

Šoreiz attālināti Zoom platformā mēs svinējām Masļeņicu. Ļoti neparasta pieredze, jo līdz šīm bērni pierada pie citas Masļeņicas, kad mēs mājturības stundās cepām pankūkas, pasākumā jautri pavadījām laiku ārā – spēlējot spēles, piedaloties jautrajās stafetēs, dedzinot Masļeņicu un ēdot pankūkas. Bet arī šogad mums izdevās ieinteresēt skolēnus, jo pasākums bija ļoti neparasts! Tajā bija integrēti dažādi mācību priekšmeti – krievu valoda (runājām par sakāmvārdiem un tradīcijām), vizuālā māksla (diskutējām par Masļeņicas tēlu glezniecībā), sports (pārbaudījām veiklību jautrajā stafetē pie ekrāna), arī datorika (katrs bērns varēja pārbaudīt savas zināšanas, piedaloties interaktīvajā viktorīnā, ka arī padziļināt savas digitālās prasmes).

Spriežot pēc skolēnu atsauksmēm, pasākums iepatīkas visiem!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *