Atvērto durvju diena

Piektdien, 13. aprīlī, Vaboles vidusskolas 8., 10. un 11. klases skolēni devās uz atvērto durvju dienu Daugavpils tirdzniecības profesionālajā vidusskolā Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.8.3.5.0./16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros. Skolēniem bija iespēja uzzināt, kādas profesijas piedāvā apgūt šī skola, iepazīties ar visu fakultāšu audzēkņiem un uzdot viņiem jautājumus. Skolēni apmeklēja arī telpas, kurās notiek praktiskās nodarbības konditoriem, pavāriem un grāmatvežiem. Iespējams, ka informācija, kas tika iegūta šajā pasākumā, rosinās skolēnus izvēlēties savu nākotnes profesiju, kuru apgūst tieši šeit, Daugavpils tirdzniecības profesionālajā vidusskolā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *