Augšdaugavas novada angļu un vācu valodas skolotāju seminārs

Šī gada 8.novembrī platformā MS Teams notika Augšdaugavas novada angļu un vācu valodas skolotāju seminārs. Tika pārrunāti aktuāli jautājumi, kas saistīti ar izmaiņām CE eksāmenu norisē, kārtojot eksāmenu angļu vai vācu valodā optimālajā līmenī. Skolotāji tika informēti par jaunumiem skola2030.lv un platformu skolo.lv. Ar nepacietību gaidīsim vebināru, kas sniegs plašāku informāciju par iespējām platformā skolo.lv. Dažu skolu pedagogi jau sākuši izmantot šajā platformā pieejamos resursus. Tika sniegta informācija par konkursiem šajā mācību gadā, kā arī pārrunātas skolotāju vēlmes, plānojot darbu nākamajā kalendārajā gadā. Skolotāji pauda atsauksmes un noskaidroja problēmas saistībā ar notikušo angļu valodas olimpiādi vidusskolēniem. Semināra noslēgumā, citējot Juri Rubeni “Vienīgais, ko mēs pa īstam varam iedot otram, ir mūsu dzīves pieredze”, skolotāji vienojās par iespēju krāt Labās prakses piemērus un dalīties ar tiem nākamajā seminārā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *