Baltā galdauta svētki Salienas vidusskolā

4.maijā katrā Dzimtenes stūrītī atceras savas valsts svarīgus notikumus.

Šodien Salienas vidusskolas izglītojamie kopā ar skolotājiem veltīja darba dienu Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas dienai. No rīta, svinīgās līnijas laikā, novadpētniecības pulciņa dalībnieki pastāstīja un prezentēja materiālus par šīs dienas vēsturisko nozīmi. Ar baltiem galdautiem klātie galdi sapulcēja visus – gan pirmsskolniekus, gan topošos absolventus.

Klases stundas laikā katra klase gatavoja piemiņas dāvanu gan skolai, gan savai Latvijai. Skaistās saktās katras klases bērni kā pērlīti ielika savas jūtas un pārdomas, ierakstīja sev nozīmīgākās vērtības.

Katrā mācību stundā šodien bija ieausta tēma „Latvija”!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *