Barikāžu aizstāvju atceres diena Medumu internātpamatskolā

20. janvārī, vienā no aukstākajām jaunā gada dienām, Medumu internātpamatskolas audzēkņi pulcējās skolas pagalmā pie Piemiņas ugunskura. Runājām par to, kas notika pirms 25 gadiem Rīgā, kad drosmīgi un varonīgi cilvēki pulcējās uz barikādēm, lai aizstāvētu Latvijas suverenitāti. Atcerējāmies un pieminējām tos, kas krita, sargājot mūsu valsts neatkarību. Vecāko klašu audzēkņi apmeklēja Naujenes Novadpētniecības muzeju un iepazinās ar latviešu dokumentālo filmu kinooperatoram un režisoram Andrim Slapiņam veltītu izstādi. Patiesā aizrautībā skolēni aplūkoja arī etnogrāfisko ekspozīciju, uzzināja daudz jauna un interesanta. Uz īsu brīdi pieskārās pagātnei, atgriezās tagadnē un apzinājās, kas tad ir patriotisms un ko ikviens no mums spēj paveikt Tēvzemes labā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *