Barotavas putniem no Birznieku pamatskolas skolēniem

Barotavas putniem

Klāt ziema. Tas ir aukstākais un grūtākais laiks, kad varam mūsu lidojošajiem draugiem palīdzēt, pabarojot tos. Latvijas Ornitoloģijas biedrība organizē konkursu, kurā aicina sagatavot putnu barotavas no otrreiz izmantotiem materiāliem.

Birznieku pamatskolas skolēni aktīvi piedalās  konkursā un gatavo putnu barotavas, kurus izvieto skolas parkā un dārzā. Skolēni gatavoja barotavas paša spēkiem no bieži vien vairs nevajadzīgiem priekšmetiem: piena, konfekšu, tortes pakām, PET pudelēm, kārbām, glāzēm un citiem materiāliem. Barotavās skolēni pabaroja putnus ar dažādiem putnu našķiem: sēklainām, taukiem, speķi, graudiem.

Skolēni netikai izgatavoja barotavas, bet arī paši ievietoja tos parkā, novēroja un fotografēja ka putni apmeklē barotavas.

Gaidām konkursa rezultātus!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *