Basketbolā uzvar Špoģu vidusskola

Noslēgušās skolu basketbola sacensības. Lai arī basketbols ir viens no aizraujošākajiem un populārākajiem (Latvijā starp visiem sporta veidiem, visvairāk bērnu trenējas tieši basketbolā) sporta veidiem, bet diemžēl ar katru gadu komandu, kuras piedalās paliek arvien mazāk. Šogad komandu mazā skaita dēļ pat tika atceltas sacensības 7.un jaunākām klasēm. Domāju, ka tas ir saistīts ar salīdzinoši sarežģītiem noteikumiem un tehniskajiem elementiem, kas jāapgūst spēlētājiem, florbols un futbols ir mazāk sarežģīts.

Meitenēm 9.klasēm un jaunākām pārliecinoši uzvarēja Sergeja Pavlova trenētās Špoģu skolnieces, otrajā vietā Sventes vidusskola un trešās Biķernieki. Arī zēniem dominēja Sergeja Pavlova spoģieši, otrā Lāču pamatskola, trešie Randenes pamatskola.

Rezultāti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *