Basketbolā uzvar Špoģu vidusskola

Janvārī norisinājās basketbola sacensības starp novada skolām. Visās vecuma un dzimuma grupās uzvarēja Špoģu vidusskola.

Vispārliecinošāk Špoģu vidusskola uzvarēja 6.-7.klašu grupā meitenēm turnīra laikā ielaižot savā grozā tikai 2 punktus, otrās palika Biķernieku pamatskolas meitenes, trešā Zemgales vidusskolas komanda.

Zēnu turnīros Špoģiem tik viegli negāja. Spēlē par 1 .vietu 6.-7.klašu zēniem uzvara pār Lāču pamatskolu tika izcīnīta tikai ar 2 punktu pārsvaru, trešie šajā grupā bija zemgalieši. Pirmo reizi basketbola turnīrā spēlēja Randenes pamatskolas komanda, skolai nav savas sporta zāles, bet zēni spēlēja ļoti azartiski un izteica vēlēšanos spēlēt basketbolu arī nākošajā gadā.

8.-9.klašu grupā sīvāko pretestību Špoģu komandai izrādīja Naujenes pamatskolas zēni, kurus uz sacensībām atveda skolas direktors Pāvels Brovkins. Kaut arī naujeniešiem bija auguma pārsvars, Špoģi tomēr bija nedaudz meistarīgāki un uzvarēja 27:23, trešajā vietā palika Lāču pamatskola.

Visas Špoģu komandas sacensībām gatavoja skolotājs Sergejs Pavlovs.

Rezultāti C grupas zēni un meitenes
Rezultāti B grupas zēni

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *