Bibliotekārā stunda Lāču pamatskolā

Lāču pamatskolas sākumskolēniem šī gada 02. aprīlis paliks atmiņā, kā Hansa Kriastiāna Andersena 210. gadadiena, kuru viņi atzīmēja bibliotekāres Skaidrītes Kardeles vadībā.  Sagatavošanās posmā skolēni iepazinās ar H.K. Andersena pasakām, skatījās animācijas filmas, kas veidotas pēc H. K. Andersena pasākām.

Bibliotekārās stundas gaitā bērni ar interesi klausījās izzinošu stāstījumu par Hansa Kristiāna Andesena dzīvi un daiļradi. Aizraujoša un izzinoša prezentācija palīdzēja daudzveidot un bagātināt bērniem sniegto informāciju. Skolēniem bija interesanti uzzināt,  ka 2. aprīlis ir netikai H. K. Andersena dzimšanas diena, bet arī Starptautiskā bērnu grāmatu diena.

Stundas otrajā daļā skolēni aktīvi piedalījās viktorīnā par Hansa Kristiāna pasakām, skolēni labprāt atbildēja uz viktorīnas jautajumiem, minēja krustvārdu mīklu, veica papildus uzdevumus, protams,  pie balvām tika visaktīvakie dalībnieki (Anna Lausova (3. kl),  Anastasija Lausova  (2. kl), Oļegs Grustāns (3. kl), Hanna Anohina(1. kl), Alisija Ovčiņņikova(1. kl)).

Pēc pasākuma skolēni devās uz bibliotēku un izņēma sev patīkamāko H. K. Andesrena pasaku.
Pateicāmies bibliotekārei Skaidrītei Kardelei par interesantu pasākumu, bet sākumskolēniem par aktīvu dalību pasākumā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *