Bibliotēkas stunda Naujenes PII “Rūķītis”

2021. gada 14. un 15. aprīlī Naujenes PII “Rūķītis” 6.gadīgie audzēkņi virtuāli apmeklēja Naujenes tautas bibliotēku. Bērnu nodaļas bibliotekāre Aiga Soldatjonoka novadīja mūsu bērniem bibliotekāro e-stundu “Bibliotēkā dzīvo grāmatas”. Nodarbība bija veltīta Pasaules grāmatu dienai. Bērni virtuāli apmeklēja Naujenes tautas bibliotēkas telpas, minēja mīklas, uzzināja par grāmatas rašanās vēsturi, par papīra ražošanu, iepazinās ar skaistākām bibliotēkām pasaulē. Īpaši, visiem patika Bibliobuss (autobuss ar grāmatām). Šī ideja tik ļoti iepatikās bērniem, ka pēc neilga laika bibliobuss paradījās arī mūsu teritorijā. Tagad tā ir mīļākā vieta grāmatu lasīšanai.

Paldies Naujenes tautas bibliotēkas darbiniekiem par aizraujošu nodarbību un grupas “Zivtiņas” skolotājiem, kuri palīdzēja bērniem izveidot savu Bibliobusu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *