Biedrība „Silenes stariņi” turpina realizēt projektu „Mēs palīdzēsim tev!”

Biedrība „Silenes stariņi”, Borisa un Ināras Teterevu fonda izsludinātās programmas „Nāc un dari! Tu vari!” ietvaros, 2013.-2014.gadā veiksmīgi realizēja projektu „Mēs palīdzēsim tev!”.

Projekta mērķis tika veiksmīgi sasniegts -iekārtota un aprīkota koriģējošās vingrošanas telpa ar speciālo aprīkojumu, uzlabojās bērnu veselības stāvoklis.

Projekta aktivitātēs tika iesaistīti arī bērni no 3 g. – 4 g. un 5g. – 6g.  pirmsskolas grupām, 1. – 3. klases skolēni. Bērni uzlaboja stāju, attīstīja koordināciju un līdzsvaru, nodarbojās ar plakanās pēdas un skoliozes profilaksi. Skolotāja ar gandarījumu atzīmēja pozitīvu dinamiku bērnu slimību profilaksē.

Projekta gaitā tika organizētas 4 praktiskās nodarbības ar mērķi apmācīt vecākus organizēt saviem bērniem papildnodarbības un izmantot aprīkojumu pēc projekta pabeigšanas. Vecāki apguva praktiskās iemaņas darbam ar speciālo aprīkojumu bērnu veselības uzlabošanai. Projekta realizācijas rezultātā radusies iespēja ne tikai uzlabot bērnu veselību, bet arī visiem kopā lietderīgi pavadīt laiku.

Ļoti svarīgi atzīmēt, ka sasniegtais rezultāts netika pazaudēts. 2014. – 2015.mācību gadā bērnu nodarbības veiksmīgi turpinās, jo Silenes pamatskolas budžetā bija iekļautas 0,5 slodzes koriģējošās vingrošanas skolotājai. Tas liecina par projekta ilgtspēju. Biedrības „Silenes stariņi” locekļu kopīgais brīvprātīgais darbs apvienoja biedrības kopienu, kas palīdzēs nākotnē savu darbību padarīt interesantāku, mazinās atstumtību starp dažādām sabiedrības grupām.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *