Biķernieku 241. mazpulka „Rīta Blāzma” pārstāvis forumā „Jauns līderis laukos”

2015.gada 5. un 6. decembrī Rāmavas muižā norisinājās mazpulku jauno līderu forums „Jauns līderis laukos”, kur piedalījās arī Biķernieku pamatskolas 7. klases skolnieks Dmitrijs Jackevičs. Foruma laikā tika apgūti dažādi pašizaugsmes vingrinājumi, tika apdomāts, ko nozīmē būt piederīgam mazpulkam un ko nozīmē kļūt par līderi gan mazpulka ietvaros, gan savas dzīves notikumos. Foruma ietvaros no Austrālijas ieradās 4H kluba pārstāvis T.Andreen, dialoga laikā tika apspriesta Eiropas un Austrālijas 4H kluba pieredze un sniegti vērtīgi padomi. Ar saviem padomiem un vērojumiem dalījās arī Rīgas klubiņa brīvprātīgie. Kopumā foruma laikā tika aplūkotas dažādas citu pieredzes, un katrs dalībnieks varēja sāk veidot savu redzējumu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *