Biķernieku pamatskolā noslēdzies pirmais projekta “PuMPuRS” īstenošanas semestris

Ir noslēdzies pirmais semestris, kurā Biķernieku pamatskolas 5.-9.klašu izglītojamie Izglītības kvalitātes valsts dienesta īstenotajā Eiropas Sociālā fonda projektā Nr.8.3.4.0/16/I/001 “Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai” ietvaros saņēma atbalstu priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas risku mazināšanai.

2018./2019.mācību gada kādu no atbalsta pasākumiem – papildu konsultācijas mācību priekšmetos, atbalsta personāla palīdzību saņēma 10 skolēni. Šobrīd projektā ir iesaistījušās 9 izglītības iestādes darbinieki. Izglītojamie, viņu vecāki un pedagogi pirmos rezultātus vērtē pozitīvi. Daudziem skolēniem jau ir novērotas pozitīvas izmaiņas, samazinājās zemu vērtējumu skaits. Ar cerībām gaidām turpmāko semestru rezultātus.

Liels paldies projekta PuMPuRS komandai par ieinteresētību un pretimnākšanu mūsu kopīgajā darbā – atbalstošas skolas vides veidošanā, lai ikkatrs bērns un jaunietis varētu iegūt izglītību!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *