Biķernieku pamatskola pēdējā mācību dienā „iebrauca” ar velosipēdu

Visai Biķernieku pamatskolai 2015.gada 29.maijs bija svētku diena – pēdējā mācību diena! Lai iepriecinātu skolēnus, skolotāji bija īpaši pacentušies.

Sākumskolas pedagogi īstenoja skolotājas Jeļenas Ivbules ideju par riteņbraukšanas sacensībām Biķernieku pamatskolas sākumskolas izglītojamajiem. 1.-4.klases skolēniem bija sevi jāpierāda izturības maratonā, veiklības stafetēs un atjautības un zināšanu pārbaudījumos par ceļu satiksmes drošību. Piepalīdzot izglītojamo vecākiem un vecāko klašu skolēniem, riteņbraukšanas sacensības noritēja godam. Uzvarētāji tika noskaidroti un apbalvoti, bet paralēli tam galvenais tika noskaidrots – svarīgākais ir piedalīties un kopīgi gūt prieku!

Savukārt pamatskolas 5.-8.klases izglītojamie devās mācību ekskursijā kopā ar saviem klases audzinātājiem un iepazina vietējo faunu un floru pie vietējā Biķernieku ezera, neaizmirstot pārbaudīt un atsvaidzināt savas zināšanas par drošu uzvedību vasaras brīvlaikā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *