Biķernieku pamatskolā turpinās “Latvijas skolas soma” aktivitātes

Saistībā ar Covid-19 izraisīto ārkārtējo situāciju un pieņemtajiem ierobežojumiem tika apgrūtināta izglītības iestādes darbība, ievērojami samazinot iespēju organizēt pasākumus klātienē. Bet neskatoties uz grūtībām, 2020./2021. mācību gadā Biķernieku pamatskola turpināja īstenot kultūrizglītības programmas “Latvijas skolas soma” aktivitātes.

Atskaites periodā tika realizēti divi izglītojošie projekti. Lai plašāk iepazītu Latvijas teātra mākslu, Biķernieku pamatskolas izglītojamie iniciatīvas “Latvijas skolas soma” ietvaros piedalījās izglītojošajā digitālā izrāde “Misija Zeme” un koncertlekcijā “Ziemassvētki apkārt pasaulei”, un noskatījās tās.

Sadarbībā ar Biedrība “SAVIENOJUMS” izglītojamajiem bija iespēja noskatīties izglītojošo digitālo izrādi “Misija Zeme”. 2118. gadā Elizabete un Jānis ir retie uz planētas Zeme vēl izdzīvojušie cilvēki, kas nolēmuši kosmosa kuģī doties prom uz citu galaktiku un meklēt jaunas mājas. Zeme ir palikusi neapdzīvojama, to skārušas dažādas ekoloģiskas nelaimes, resursi ir izsīkuši un dzīvā daba vairs nevar pastāvēt.

Koncertprogramma “Ziemassvētki apkārt pasaulei” tika veidota kā koncertstāsts, kas mūzikas valodā atklāj daudzveidīgas Ziemassvētku tradīcijas visā pasaulē. Koncertstāstu papildināja īpaši šai programmai sagatavoti videomateriāli, jautājumi, uz kuriem skolēni tika aicināti atbildēt.

Pateicoties iniciatīvai “Latvijas skolas soma”, izglītojamajiem bija iespēja baudīt izglītojošo digitālo kocertlekciju, pilnveidot savas zināšanas latviešu valodas priekšmetā, sociālajās zinībās un kultūrā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *