Biķernieku pamatskolas ekskursija uz Rīgu

Oktobrī Biķernieku pamatskolas skolēni un pedagogi devās ekskursijā uz Rīgu. Garās dienas ietvaros skolēni guva milzīgu iespaidu krājumu turpmākajam mācību darbam, jo izbaudīt galvaspilsētas garšu un dzīves stilu no desmitiem rītā līdz nākošās dienas pirmajām minūtēm nav nieks. Bet gods godam skolēni ar to tika galā!

Ekskursija sākās ar Aizsardzības ministrijas apmeklēšanu, kur skolēni varēja izbaudīt, ko nozīmē atrasties tik svarīgā un piekļuves ierobežotā objektā. Pēc visu drošības pasākumu ievērošanas, skolēni devās uz sapulču zāli, kur savu uzrunu teica Aizsardzības ministra sekretārs Jānis Sārts. Pasākuma laikā skolēni varēja uzzināt visu par iespējām veidot karjeru aizsardzība sfērā pēc skolas pabeigšanas.

Nākošais lielais ekskursijas pieturas punkts bija Latvijas Olimpiskajā centrā. Tikšanās laikā ar Latvijas Futbola federācijas ģenerālsekretāru Jāni Mežecki skolēni varēja ieraudzīt Latvijas futbola garu, izstaigāt Olimpiskā centra telpas un uzspēlēt futbolu īstā treniņu laukumā.

Pēc sporta aktivitātēm, skolēni apskatīja Rīgas centra kultūras vērtības, un nākošais pieturas punkts bija Zaķusalas TV tornis. No torņa augstumiem skolēni tvēra Rīgas panorāmu 360⁰.  No šiem augstumiem bija redzams arī nākošais ekskursijas pieturas punkts “Lido”, kur bērni sātīgi paēda un izklaidējās pēc sirds patikas “Lido” piedāvātajās izklaides atrakcijās.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *