Biķernieku pamatskolas ERASMUS+ projekta aktivitātes Grieķijā

Marta sākumā Biķernieku pamatskolas pedagogi piedalījās ERASMUS+ projekta “Pieķeries veselīgam dzīves veidam!” (“Hook Onto Healthy Lifestyle!”) Nr.2016-1-ES01-KA219-025088_5 aktivitātēs Grieķijā, Larisas pilsētas 16. pamatskolā.

Šīs ERASMUS+ sesijas tēma bija izglītojamo dalība iekļaujošās izglītības pasākumos. Projekta dalībniekiem bija uzdevums iepazīties ar Grieķijas pieredzi izglītības procesa organizēšanā un plānošanā. Projekta dalībniekiem bija iespēja apmeklēt mācību stundas un nodarbības.

Protams, ERASMUS+ dalībnieki iepazinās arī ar Grieķijas kultūru un labajiem piemēriem, ko pārņemt, un iepazīstināja ar Latvijas kultūru un popularizēja Latvijas sasniegumus. Latvijas pārstāvjiem bija iespēja apskatīt Meteoras kalnus un klosterus, nobaudīt tradicionālos grieķu ēdienus un mācīties tradicionālās grieķu dejas un spēles.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *