Biķernieku pamatskolas ERASMUS+ projekta aktivitātes Slovēnijā

2018.gada oktobrī Biķernieku pamatskolas izglītojamie un pedagogi piedalījās ERASMUS+ projektā Nr.2016-1-IT02-KA219-024427_2 “Radošā enerģija īpašu cilvēku aktivizēšanai” (LAB4S.P.A.C.E. “Special people activating creative energy”) aktivitātēs Slovēnijā. Slovēnijas otrajā lielākajā pilsētā Mariborā projekta dalībnieki skolā un izbraukumos veica dažādus eksperimentus un radīja dažādus radošos darbus, piedalījās sportiskās aktivitātēs un iepazina Slovēnijas kultūras dažādību.

Mūsu izglītojamie stāstīja par pieredzi un aktualitātēm ERASMUS+ projekta īstenošanā, ka arī prezentēja mūsu valsts vietējā izglītības iestādē. Mēs iepazīstinājām klātesošus arī ar mūsu skolu, tās mācību saturu, vēsturi un interešu izglītību, kā arī izbaudījām ciemiņu prezentācijas par savām valstīm un skolām. Gandrīz visi projekta dalībnieki Slovēnijā bija pirmo reizi, tāpēc bija ieinteresēti vietējo skolēnu – gidu stāstījumos un aktīvi piedalījās dažādās darbnīcās, iepazīstot kultūru un valodu.

Latvijas delegācija ieguva augstu vērtējumu darba satura un organizācijas kritērijos. Taču galvenais projekta ieguvums ir un paliek kopābūšana, sadarbības prasmju izkopšana, jauni draugi un labi padarīta darba sajūta.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *