Biķernieku pamatskolas ERASMUS+ projekts Itālijā

Biķernieku pamatskola turpina īstenot ERASMUS+ projektā Nr.2016-1-IT02-KA219-024427_2 “Radošā enerģija īpašu cilvēku aktivizēšanai” (LAB4S.P.A.C.E. “Special people activating creative energy”). 2017.gada 15.-21.oktobrī Biķernieku pamatskolas pedagogi un izglītojamie apmeklēja kārtējo projekta dalībnieku sanāksmi Itālijas pilsētā Kastelo-San-Džovani.

Sanāksmes laikā bija apspriests paveiktais, ieplānotas tuvākās aktivitātes. Daudz diskutēts par iekļaujošās izglītības aspektiem, plašākas sabiedrības iesaistīšanu un projekta idejas popularizēšanas iespējām partnervalstīs. Biķernieku pamatskolas pārstāvjiem bija arī iespēja apmeklēt itāļu skautu organizācijas Spetinas nometni.

Katras valsts partneri devās mājās ar jaunām projekta īstenošanas idejām un spilgtiem iespaidiem par redzēto saulainajā Itālijā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *