Biķernieku pamatskolas izglītojamā Darja Isajeva tika uzaicināta uz Latvijas Nacionālo operu

Jau kārtējo gadu Latvijas Nacionālā opera rīko konkursu “Ceļojums uz operu” 9.-12.klases izglītojamajiem. Šogad arī Biķernieku pamatskola piedalījās, aizpildot āķīgus jautājumus par Džakomo Pučīni daiļradi, kuram šogad veltīts Rīgas operas festivāls 2015 “Viva Puccini!”. 2015.gada 19.aprīlī Biķernieku pamatskolas 9.klases skolniece Darja Isajeva tika uzaicināta uz Latvijas Nacionālo operu uz Džakomo Pučīni operu “Madama Butterfly”. Operā skolniece redzēja operas nama aizkulises un gatavošanos operas vakara izrādei, redzēja operu no tās darbinieku skatpunkta. Ekskursijas laikā bija iespēja redzēt opernama mākslinieku treniņus un piedalīties sarunā ar operas darbiniekiem un māksliniekiem par operas mākslu un digitālā laikmeta iespējām Latvijas Nacionālās operas darbā. Bet, protams, ar to viss vēl nebeidzas, vēl līdz 2015.gada 11.maijam ir jāizpilda konkursa 2.kārtas uzdevums – jāuzraksta eseja par iespaidiem un pārdomas opernamā un operas izrādē.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *