Biķernieku pamatskolas izglītojamie atzinīgi vērtē PuMPuRs projektu

2020./2021. mācību gada norisi būtiski ietekmē valstī izsludinātā ārkārtējā situācija, ierobežojumi, kas saistīti arī ar mācību norisi klātienē. Lai izglītojamais iegūtu nepieciešamās zināšanas, sevišķi svarīgs ir individuāls atbalsts skolēniem, kuri vēl pirms ārkārtējās situācijas saskārās ar dažādām mācīšanās grūtībām.

Šīs grūtības Biķernieku pamatskolai palīdz atrisināt Izglītības kvalitātes valsts dienesta īstenotais Eiropas Sociālā fonda projekts Nr.8.3.4.0/16/I/001 “Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai”, lai mazinātu to izglītojamo skaitu, kas pārtrauc mācības.

Pateicoties projektam, Biķernieku pamatskolā 15 izglītojamie saņem ļoti nepieciešamu un kvalitatīvu atbalstu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *