Biķernieku pamatskolas izglītojamie ERASMUS+ projektā Itālijā

Biķernieku pamatskolas izglītojamie un kolektīvs 2016.gadā iesaistījās Eiropas Savienības Erasmus+ projektā. Projektā tika iesaistītas septiņas valstis – Grieķija, Itālija, Lielbritānija, Lietuva, Spānija, Ungārija un Latvija.

2017.gada 20.martā Biķernieku pamatskolas audzēkņi kopā ar skolotājiem devās ceļojumā uz Itāliju, lai pārstāvētu Latvijas valsti projektā Eiropas Savienības Erasmus+ programmas Pamatdarbības partnerības Nr.2 (KA 2) stratēģisko skolu sadarbības partnerības projektā “Pieķeries veselīgam dzīves veidam!” (Hook Onto Healthy Lifestyle!, identifikācijas Nr.2016-1-ES01-KA219-025088_5). Ceļojums ilga 10 stundas, bet Latvijas pārstāvji ieradās gala mērķī entuziasma pilni un gatavi aktīvam darbam un piedzīvojumiem. Par pirmo piedzīvojumu no visiem varētu uzskatīt tikšanos ar saviem sagaidītājiem no viesģimenēm, pie kurām paredzēts pavadīt turpmākās sešas dienas.

Pēc darba Itālija visi bērni no mūsu skolas bija vienisprātis – projekta darbs patiesi bija izdevies. Ikviens dalībnieks guva jaunu pieredzi, draugus ne tikai savās viesģimenēs, bet arī citās projekta dalībvalstīs, kā arī attīstīja savas prasmes angļu valodā un zināšanas par Eiropas galvenajām problēmām un to risinājumiem. Darbs pie projekta ir nesis neaizmirstamas emocijas un pozitīvus iespaidus. Darbs turpinās. Un gatavojamies jau nākamajai tikšanās reizei, kas notiks Latvijā.

Projekts tiek īstenots ar Eiropas Savienības līdzfinansējumu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *