Biķernieku pamatskolas izglītojamo brauciens uz Rēzekni

Pateicoties iniciatīvai “Latvijas skolas soma” Biķernieku pamatskolas izglītojamie apmeklēja Rēzekni – Latgales sirdi. Skolēni apbrauca visus septiņus Rēzeknes pakalnus, apskatījām Latgales atbrīvošanas pieminekli “Vienoti Latvijai” – piemiņas zīmi Latvijas vienotībai. Paviesojamies Rēzeknes pilsētas pašvaldības iestādē “Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs “Zeimuļs””.

Pēc pilsētas apskates skolēni apmeklēja Rēzeknes teātra “Joriks” jautru un brīnumainu izrādi visai ģimenei “Cariene – varde” pēc krievu tautas pasakas motīviem. Kopā ar izrādes varoņiem mūsu izglītojamie aizceļoja uz burvju pasaku valstību, kur laipnība, mīlestība, atjautība, uzvarēja ļaunās burvestības.

Skolēnu atsauksmes pēc teātra izrādes noskatīšanās apkopoja skolotāja Jeļena Maļinovska:
– Šī bija mana pirmā reize teātrī;
– Kaut es neko jaunu neuzzināju, man šis teātris likās interesants;
– Man nepatika, ka izrāde bija tik īsa.

Mūs uzrunāja savdabīgais izpildījuma stils un skatuves noformējums. Izglītojamajiem patika mūzika un kostīmi. Atbraucot uz skolu, viņi uzzīmēja Rēzeknē apmeklētajās vietas un teātra izrādes varoņus.

Gribam pateikt paldies par iespēju iegūt estētisko pieredzi!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *