Biķernieku pamatskolas izglītojamo starti Bērnu vieglatlētikas festivālā

Programmu “Bērnu vieglatlētika”, kuras ietvaros tiek rīkots Bērnu vieglatlētikas festivāls, apgūst jau aptuveni 13 miljoni bērnu vairāk nekā 130 pasaules valstīs, un 2018.gadā tā tika ieviesta arī Latvijā. Programmas virsmērķis ir bērniem saistošā veidā ar īpaša inventāra palīdzību jau agrā vecumā iemācīt pareizus kustību pamatus.

Janvārī ar pieciem reģionālajiem posmiem tiks atklāta Bērnu vieglatlētikas programmas otrā sezona, kas Latvijā tiek īstenota ar uzņēmuma “Maxima Latvija” un Latvijas Sporta federāciju padomes atbalstu.
15.janvārī Daugavpils Olimpiskajā centrā pulcējās ap 300 otrās un trešās klases izglītojamie no Latgales reģiona kopā ar saviem treneriem, sporta skolotājiem un atbalstītājiem, lai cīnītos par sportiskākās klases titulu. Biķernieku pamatskolas mazie vieglatlēti, kā vienīgie Daugavpils novada pārstāvji, pirmo reizi piedalījās tādās sacensībās. Skolēni ar godu pārstāvēja mūsu skolu, par dalību saņemot Latvijas Vieglatlētikas savienības sertifikātu.

Paldies par iniciatīvu un mērķtiecīgumu Biķernieku pamatskolas direktoram Aleksejam Mackevičam, un Latvijas Vieglatlētikas savienībai par atbalstu un iespēju piedalīties!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *