Biķernieku pamatskolas jaunsargi 18. novembra parādē Rīgā

2015. gada 18. novembrī Biķernieku pamatskolas jaunsargiem bija liels prieks doties uz Rīgu un piedalīties 18. novembra parādē, un iejusties svētku epicentrā. Neskatoties uz novembra drēgnumu, lietus smidzināšanu, izglītojamie ar sajūsmu skatījās parādi. Izglītojamie izmantoja iespēju redzēt klātienē valsts prezidentu, augstākās valsts un militārpersonas, karavīrus, un sajust, ko nozīmē karavīra disciplīna. Pēc svinīgās parādes izglītojamie pastaigājās Vecrīgā, apmeklēja Saeimas namu, Brīvības pieminekli, Prezidenta pili. Un, smēlušies svētku garu, kopīguma sajūtu un radošu enerģiju, Biķernieku pamatskolas jaunsargi atgriezās mājup, daloties ar skolas biedriem savos iespaidos un pozitīvajās emocijās.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *