Biķernieku pamatskolas jaunsargu svinīgais solījums

Biķernieku pamatskolā notika jaunsargu svinīgā solījuma nodošanas svētki. Kopumā jaunsarga zvērestu nodeva 31 jaunsargs.

Svinīgo solījumu pieņēma Jaunsardzes un informācijas centra Jaunsardzes departamenta 2.novada nodaļas vadītājs Juris Lelis, apliecinot, ka ar šo brīdi jaunsargiem ir gods nest šo apzīmējumu un gods kalpot Latvijai.

Uz svinīgo pasākumu bija ieradušies viesi gan no Daugavpils novada izglītības pārvaldes Natālija Peterāne un Jolanta Urbāne, gan Saeimas deputāts Rihards Eigims, gan Biķernieku pagasta pārvaldes vadītāja Mārīte Daņilova.

Diena bija zīmīga ne tikai pašiem jaunsargiem, bet arī Daugavpils novadam, kur šāds pasākums faktiski notika pirmo reizi.

Liels paldies par fotogrāfijām portālam www.grani.lv

LTV sižets

LatgalesRegionalaTV sižets

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *