Biķernieku pamatskolas meža ekspedīcija

Rudenīgajās dienās Biķernieku pamatskolas izglītojamie devās AS “Latvijas valsts meži” rīkotajā ekspedīcijā Kalupes mežos. Katrs skolēns ekspedīcijas sākumā saņēma ekspedīcijas darba burtnīcu ar dažādiem uzdevumiem un tad devās aptuveni 2 km garā izglītojošajā pārgājienā dabā ar 10 meža izziņas pieturām pieredzējušu mežsaimnieku vadībā.

Mūsu komandas dalībnieki uzzināja daudz interesantu faktu par mežu. Pēc izglītojamo domām, visforšākais uzdevums bija tilta būvēšana, kur no koka dēļiem bez naglu palīdzības, visiem kopā sadarbojoties, jāuzbūvē tilts, lai komanda varētu tikt uz finiša staciju ar ugunskuru un pikniku.

Tā bija ļoti vērtīga un veselīga iespēja apgūt dabaszinības mežā kopīga piedzīvojuma veidā!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *