Biķernieku pamatskolas panākums Zviedrijas vēstniecības eseju konkursā “Ja es būtu ANO ģenerālsekretārs”

2014.gada septembrī Zviedrijas vēstniecība Latvijā izsludināja eseju konkursu jauniešiem “Ja es būtu ANO ģenerālsekretārs”. Arī Biķernieku pamatskola iesaistījās šajā eseju konkursā, un 9.klases skolnieks Vladimirs Bogdanovs ieguva 2.vietu. Papildus priekam par esejas novērtējumu un ielūgumu uz konferenci “Ceļa zīmes. Vistālākais ceļojums ir ceļojums iekšpus”, kura veltīta diplomātam Dāgam Hammaršeldam, un uz audienci pie Zviedrijas vēstnieka Latvijā, Vladimirs priecājas, ka bija iespēja papētīt un pārdomāt, kas tad galu galā ir ANO ģenerālsekretārs, un šis konkurss bija kārtējā iespēja apliecināt sev, ka piedalīties vienmēr ir vērts.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *