Biķernieku pamatskolas pārstāvji piedalījās projekta ERASMUS+ mācībās Polijā

No 2014.gada 10.decembra līdz 18.decembrim Biķernieku pamatskolas pārstāvji ERASMUS+ projekta Nr.2014-1-PL01-KA201-003429_5 “Building potencial of school in areas of healthy lifestyle and protecting environment the way of balanced students’ development” ietvaros piedalījās mācībās Polijas pilsētā Kozieglovi, Siedleca Dužija pamatskolā (Szkoła Podstawowa w Siedlcu Dużym). Pedagogiem no 11 valstīm bija iespēja iepazīties ar Polijas izglītības sistēmu un tās aktualitātēm. Mācību brauciena ietvaros bija dietoloģes un ekspertu lekcijas, kurās projekta dalībvalstu pārstāvji apguva medicīnas jautājumu pamatus, cilvēka ķermeņa vajadzību un uzbūves īpatnību aspektus un veselīgas un sabalansētas ēdināšanas nozīmi bērnu dzīvē.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *