Biķernieku pamatskolas pedagogi ERASMUS+ projekta ietvaros apmeklēja Lietuvu

Biķernieku pamatskola turpina īstenot Eiropas Savienības Erasmus+ programmas Pamatdarbības partnerības Nr.2 (KA 2) stratēģisko skolu sadarbības partnerības projektu “Pieķeries veselīgam dzīves veidam!” (“Hook Onto Healthy Lifestyle!”) identifikācijas Nr.2016-1-IT02-KA219-024427_2.

Maijā Biķernieku pamatskolas pirmsskolas izglītības pedagogi apmeklēja Šaķu pilsētas pirmsskolas izglītības iestādi – Šakiai “Berzelio” mokykla.

Tā bija minētā projekta pēdējā sanāksme. Izglītības saimnieki saimnieki sagatavoja informāciju par pirmsskolas izglītības aspektiem un aktualitātēm. Mūsu pedagogiem bija iespēja apmeklēt unikālas nodarbības lietuviešu kolēģu vadībā. Pedagogi nodemonstrēja pašizstrādātās metodes, ka arī prezentēja izdales materiālus.

Mācību braucienā iegūtās zināšanas un pieredzi Biķernieku pamatskolas pedagogi noteikti izmantos un pielietos ikdienas darbā, lai pilnveidotu darbu ar izglītojamajiem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *